Menu
Your Cart

Élelmiszer termékek rendelése, vásárlása

Élelmiszer termékek

Nézze meg kínálatunkban a Élelmiszer termékeket!

Az egészséges étrend segíthet megelőzni bizonyos hosszú távú (krónikus ) betegségek, mint a szívbetegség, a stroke és a cukorbetegség . Az egészséges táplálkozás csökkentheti a betegségek kialakulásának kockázatait és az egészséges testsúlyt. Válosgasson termékeink között és találja meg a jelenleg fogyasztott ételek egészséges alternatíváit.

Egységár: 29.93 Ft/ g
..
4 490Ft
Nettó ár:3 535Ft
Egységár: 25.64 Ft/ g
..
6 410Ft
Nettó ár:5 047Ft
Egységár: 51.47 Ft/ g
..
7 720Ft
Nettó ár:6 079Ft
Virágoskút bio édes rózsa 200g
BIO
Egységár: 11.70 Ft/ g
..
2 340Ft
Nettó ár:1 843Ft
Egységár: 6.34 Ft/ ml
..
6 340Ft
Nettó ár:4 992Ft
Egységár: 61.00 Ft/ ml
..
3 050Ft
Nettó ár:2 402Ft
Egységár: 45.20 Ft/ ml
..
9 040Ft
Nettó ár:7 118Ft
Egységár: 23.90 Ft/ db
..
4 780Ft
Nettó ár:3 764Ft
Egységár: 25.00 Ft/ db
..
2 500Ft
Nettó ár:1 969Ft
Egységár: 63.83 Ft/ db
..
3 830Ft
Nettó ár:3 016Ft
Egységár: 23.90 Ft/ db
..
4 780Ft
Nettó ár:3 764Ft
Vital hummus chips joghurt-zöldfűszer gluténmentes 65g
Gluténmentes
Egységár: 13.23 Ft/ g
..
860Ft
Nettó ár:729Ft
Vital hummus chips tengeri sós gluténmentes 65g
Gluténmentes
Egységár: 13.23 Ft/ g
..
860Ft
Nettó ár:729Ft
Vital lencse chips pizza gluténmentes 65g
Gluténmentes
Egységár: 13.23 Ft/ g
..
860Ft
Nettó ár:729Ft
Vital lencse chips tengeri sós gluténmentes 65g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 13.23 Ft/ g
..
860Ft
Nettó ár:729Ft
Egységár: 45.40 Ft/ db
..
4 540Ft
Nettó ár:3 575Ft
Egységár: 31.80 Ft/ g
..
1 590Ft
Nettó ár:1 252Ft
Vitariz Condi bio szojakrém 200ml
BIO
Egységár: 3.20 Ft/ ml
..
640Ft
Nettó ár:504Ft
Viva natura búzafű por 150g
Laktózmentes Gluténmentes
Egységár: 18.87 Ft/ g
..
2 830Ft
Nettó ár:2 228Ft
Viva natura cékla por 150g
Laktózmentes Gluténmentes
Egységár: 20.00 Ft/ g
..
3 000Ft
Nettó ár:2 362Ft
Tételek: 2961 - 2980 / 3415 (171 oldal)