Menu
Your Cart

Élelmiszer termékek rendelése, vásárlása

Élelmiszer termékek

Nézze meg kínálatunkban a Élelmiszer termékeket!

Az egészséges étrend segíthet megelőzni bizonyos hosszú távú (krónikus ) betegségek, mint a szívbetegség, a stroke és a cukorbetegség . Az egészséges táplálkozás csökkentheti a betegségek kialakulásának kockázatait és az egészséges testsúlyt. Válosgasson termékeink között és találja meg a jelenleg fogyasztott ételek egészséges alternatíváit.

Tworoo citrom-vanília mogyoró étcsokiba mártva 30g
Gluténmentes
Egységár: 14.67 Ft/ g
..
440Ft
Nettó ár:346Ft
Usa Medical Gomba kávé kollagénnel és 100% arabikával 100g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 55.90 Ft/ g
..
5 590Ft
Nettó ár:4 402Ft
Valentine's mogyoróvaj krémes 250g
Laktózmentes Gluténmentes
Egységár: 7.20 Ft/ g
..
1 800Ft
Nettó ár:1 417Ft
Valentine's mogyoróvaj ropogós 250g
Laktózmentes Gluténmentes
Egységár: 7.20 Ft/ g
..
1 800Ft
Nettó ár:1 417Ft
Egységár: 9.45 Ft/ g
..
3 780Ft
Nettó ár:2 976Ft
Egységár: 8.96 Ft/ g
..
2 240Ft
Nettó ár:1 764Ft
Egységár: 8.53 Ft/ g
..
3 410Ft
Nettó ár:2 685Ft
Egységár: 4.75 Ft/ g
..
2 610Ft
Nettó ár:2 055Ft
Egységár: 3.73 Ft/ g
..
2 050Ft
Nettó ár:1 614Ft
Egységár: 5.00 Ft/ g
..
1 400Ft
Nettó ár:1 102Ft
Egységár: 3.43 Ft/ g
..
1 820Ft
Nettó ár:1 433Ft
Vegabond babpástétom chilivel 200g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 3.80 Ft/ g
..
760Ft
Nettó ár:598Ft
Vegabond babpástétom zakuszka 200g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 3.75 Ft/ g
..
750Ft
Nettó ár:591Ft
Vegabond barna rizsliszt 500g
Gluténmentes
Egységár: 1.52 Ft/ g
..
760Ft
Nettó ár:598Ft
Egységár: 1.53 Ft/ g
..
610Ft
Nettó ár:480Ft
Vegabond fasírtpor falafel vega 200g
Gluténmentes
Egységár: 2.80 Ft/ g
..
560Ft
Nettó ár:441Ft
Vegabond fasírtpor indiai fűszeres 200g
Gluténmentes
Egységár: 3.80 Ft/ g
..
760Ft
Nettó ár:598Ft
Vegabond fasírtpor magyaros vega 200g
Gluténmentes
Egységár: 2.80 Ft/ g
..
560Ft
Nettó ár:441Ft
Vegabond kókusz italpor 100g
Laktózmentes Gluténmentes
Egységár: 8.30 Ft/ g
..
830Ft
Nettó ár:654Ft
Vegabond kókuszitalpor 300g
Laktózmentes Gluténmentes
Egységár: 8.43 Ft/ g
..
2 530Ft
Nettó ár:1 992Ft
Tételek: 2901 - 2920 / 3415 (171 oldal)