Menu
Your Cart

Élelmiszer termékek rendelése, vásárlása

Élelmiszer termékek

Nézze meg kínálatunkban a Élelmiszer termékeket!

Az egészséges étrend segíthet megelőzni bizonyos hosszú távú (krónikus ) betegségek, mint a szívbetegség, a stroke és a cukorbetegség . Az egészséges táplálkozás csökkentheti a betegségek kialakulásának kockázatait és az egészséges testsúlyt. Válosgasson termékeink között és találja meg a jelenleg fogyasztott ételek egészséges alternatíváit.

Vegabond lenmag 200 g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 1.45 Ft/ g
..
290Ft
Nettó ár:228Ft
Vegabond padlizsán krém eredeti 200g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 5.55 Ft/ g
..
1 110Ft
Nettó ár:874Ft
Vegabond padlizsán krém paprikás 200g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 5.10 Ft/ g
..
1 020Ft
Nettó ár:803Ft
Vegabond vega fasírtpor tökmagos 200g
Gluténmentes
Egységár: 3.70 Ft/ g
..
740Ft
Nettó ár:583Ft
Vegabond vegán krém mediterrán jellegű 180g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 3.56 Ft/ g
..
640Ft
Nettó ár:504Ft
Veganchef borsóprotein granulátum 100g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 7.20 Ft/ g
..
720Ft
Nettó ár:567Ft
Egységár: 300.00 Ft/ l
..
900Ft
Nettó ár:709Ft
Egységár: 9.84 Ft/ g
..
2 460Ft
Nettó ár:1 937Ft
Vegetár kókusz italpor 400g - A TERMÉK LEJÁRATI IDEJE: 2026.11.13.
Laktózmentes Gluténmentes Utolsó darabok -20 %
Egységár: 5.33 Ft/ g
..
1 704Ft 2 130Ft
Nettó ár:1 342Ft
Vegetár kukorica italpor 400g - A TERMÉK LEJÁRATI IDEJE: 2026.12.18.
Utolsó darabok -20 %
Egységár: 4.45 Ft/ g
..
1 424Ft 1 780Ft
Nettó ár:1 121Ft
Vegetár vegi milk italpor natúr 400g
Laktózmentes Gluténmentes
Egységár: 4.23 Ft/ g
..
1 690Ft
Nettó ár:1 331Ft
Vegetár zab italpor 400g
Gluténmentes
Egységár: 4.45 Ft/ g
..
1 780Ft
Nettó ár:1 402Ft
Vegetár zab italpor 400g - A TERMÉK LEJÁRATI IDEJE: 2026.10.24.
Gluténmentes Utolsó darabok -30 %
Egységár: 4.45 Ft/ g
..
1 246Ft 1 780Ft
Nettó ár:981Ft
Vegetárius pecsenyezsir 180g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 6.61 Ft/ g
..
1 850Ft
Nettó ár:1 457Ft
Veggs vegán tojáspótló 102g
Laktózmentes Gluténmentes Cukormentes
Egységár: 18.14 Ft/ g
..
1 850Ft
Nettó ár:1 457Ft
Egységár: 7.52 Ft/ g
..
1 880Ft
Nettó ár:1 480Ft
Egységár: 7.03 Ft/ g
..
2 320Ft
Nettó ár:1 827Ft
Egységár: 9.50 Ft/ g
..
570Ft
Nettó ár:449Ft
Egységár: 7.83 Ft/ g
..
470Ft
Nettó ár:370Ft
Egységár: 7.83 Ft/ g
..
470Ft
Nettó ár:370Ft
Tételek: 2921 - 2940 / 3415 (171 oldal)