Menu
Your Cart

Bolti kínálatban szereplő termékeink

Bolti kínálatban termékek

Fedezze fel Bolti kínálatunkat!

1119 Budapest Tétényi út 63. 1. emelet / 5. üzletben található boltunkban az alábbi termékek érhetők el. A jelzett termékek a bolt kínálatában szerepelnek, de előfordulhat, hogy éppen nem találaható meg valamelyik, megvásárolták.

A bolt átvételi pontként is üzemel, így webáruházunkban leadott rendelését itt is át tudja venni értesítést követően. A megrendeléseket nem a bolti készletből szolgáljuk ki, kérjük várja meg értesítőnket.

A boltban kiírt árak és a webáruházunkban feltüntetett árak kis mértékben eltérhetnek!

Saponeria nesti erdei gyümölcs szappan 150g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 11.27 Ft/ g
..
1 690Ft
Nettó ár:1 331Ft
Saponeria nesti idratante szappan 125g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 8.72 Ft/ g
..
1 090Ft
Nettó ár:858Ft
Saponeria nesti kókusz-mandula szappan 150g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 11.27 Ft/ g
..
1 690Ft
Nettó ár:1 331Ft
Saponeria nesti neutro szappan 125g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 8.72 Ft/ g
..
1 090Ft
Nettó ár:858Ft
Saponeria nesti szicíliai citrus szappan 150g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 11.27 Ft/ g
..
1 690Ft
Nettó ár:1 331Ft
Satya füstölő pálcás frankincense 15g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 52.00 Ft/ g
..
780Ft
Nettó ár:614Ft
Satya füstölő pálcás french lavender 15g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 52.00 Ft/ g
..
780Ft
Nettó ár:614Ft
Satya füstölő pálcás opium 15g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 52.00 Ft/ g
..
780Ft
Nettó ár:614Ft
Satya füstölő pálcás sandalwood 15g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 52.00 Ft/ g
..
780Ft
Nettó ár:614Ft
Satya füstölő pálcás super hit 15g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 52.00 Ft/ g
..
780Ft
Nettó ár:614Ft
Satya füstölő pálcás white sage 15g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 52.00 Ft/ g
..
780Ft
Nettó ár:614Ft
Schar gluténmentes kenyér pan blanco 250g
Laktózmentes Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 4.40 Ft/ g
..
1 100Ft
Nettó ár:932Ft
Schlagfix vegán habkrém 200ml
Laktózmentes Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 3.45 Ft/ ml
..
690Ft
Nettó ár:543Ft
Schlagfix vegán habspray 200ml
Laktózmentes Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 8.80 Ft/ ml
..
1 760Ft
Nettó ár:1 386Ft
Schüssler micellás arctisztító víz 200ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 18.85 Ft/ ml
..
3 770Ft
Nettó ár:2 969Ft
Seleno precise szelén 100 60db
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 56.83 Ft/ db
..
3 410Ft
Nettó ár:2 685Ft
Spájzold be! azonnal használható kovászpor 50g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 17.40 Ft/ g
..
870Ft
Nettó ár:685Ft
Spájzold be! szárított kovászpor 50g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 14.40 Ft/ g
..
720Ft
Nettó ár:567Ft
Specchiasol Ferzym 30db
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 136.00 Ft/ db
..
4 080Ft
Nettó ár:3 213Ft
Specchiasol Ferzym ampulla 10x8ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 54.63 Ft/ ml
..
4 370Ft
Nettó ár:3 441Ft
Tételek: 1781 - 1800 / 2306 (116 oldal)