Menu
Your Cart

Bolti kínálatban szereplő termékeink

Bolti kínálatban termékek

Fedezze fel Bolti kínálatunkat!

1119 Budapest Tétényi út 63. 1. emelet / 5. üzletben található boltunkban az alábbi termékek érhetők el. A jelzett termékek a bolt kínálatában szerepelnek, de előfordulhat, hogy éppen nem találaható meg valamelyik, megvásárolták.

A bolt átvételi pontként is üzemel, így webáruházunkban leadott rendelését itt is át tudja venni értesítést követően. A megrendeléseket nem a bolti készletből szolgáljuk ki, kérjük várja meg értesítőnket.

A boltban kiírt árak és a webáruházunkban feltüntetett árak kis mértékben eltérhetnek!

Progastro 825 por 31db
Laktózmentes Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 460.65 Ft/ db
..
14 280Ft
Nettó ár:11 244Ft
Protexin gynophilus hüvelykapszula 14db
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 364.29 Ft/ db
..
5 100Ft
Nettó ár:4 016Ft
Protexin senior 60db
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 123.00 Ft/ db
..
7 380Ft
Nettó ár:5 811Ft
Pssst! FORTE horkolásgátló szájspray 25ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 168.80 Ft/ ml
..
4 220Ft
Nettó ár:3 323Ft
Puhdistamo Elektrolit italpor Körte 120g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 45.75 Ft/ g
..
5 490Ft
Nettó ár:4 323Ft
Puhdistamo Elektrolit italpor Tropical 120g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 45.75 Ft/ g
..
5 490Ft
Nettó ár:4 323Ft
Pure 100% natural hipoallergén ajakápoló jojoba olajjal 4g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 152.50 Ft/ g
..
610Ft
Nettó ár:480Ft
Pure Gold Collagen Hal kollagén kapszula 100db
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 39.90 Ft/ db
..
3 990Ft
Nettó ár:3 142Ft
Pure Gold Collagen Marha Kollagén Hyaluron 60db
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 46.50 Ft/ db
..
2 790Ft
Nettó ár:2 197Ft
Pure Gold CollaGold Marha és Hal kollagén kapszula 120db
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 33.25 Ft/ db
..
3 990Ft
Nettó ár:3 142Ft
Pure Vi feketeáfonya kivonat 500ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 13.60 Ft/ ml
..
6 800Ft
Nettó ár:5 354Ft
Pure Vi feketeberkenye kivonat 500ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 14.36 Ft/ ml
..
7 180Ft
Nettó ár:5 654Ft
Pure Vi gránátalma-feketeáfonya kivonat 500ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 14.62 Ft/ ml
..
7 310Ft
Nettó ár:5 756Ft
Pure Vi vörösáfonya kivonat 500ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 13.60 Ft/ ml
..
6 800Ft
Nettó ár:5 354Ft
Puregenix nedves baba popsitörlő 72db
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 8.19 Ft/ db
..
590Ft
Nettó ár:465Ft
Quiz ajakápoló a természet erejével shea vaj, kókusz olaj, körömvirág, aloe vera, e-vitamin kivonatokkal 4g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Quiz ajakápoló barack 4g
BIO Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 125.00 Ft/ g
..
500Ft
Nettó ár:394Ft
Quiz ajakápoló goji 4g
BIO Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 125.00 Ft/ g
..
500Ft
Nettó ár:394Ft
Quiz ajakápoló s.o.s. regeneráló 8g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 62.50 Ft/ g
..
500Ft
Nettó ár:394Ft
Real nature mandula étcsoki 75g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 12.13 Ft/ g
..
910Ft
Nettó ár:717Ft
Tételek: 1701 - 1720 / 2307 (116 oldal)