Menu
Your Cart

Bolti kínálatban szereplő termékeink

Bolti kínálatban termékek

Fedezze fel Bolti kínálatunkat!

1119 Budapest Tétényi út 63. 1. emelet / 5. üzletben található boltunkban az alábbi termékek érhetők el. A jelzett termékek a bolt kínálatában szerepelnek, de előfordulhat, hogy éppen nem találaható meg valamelyik, megvásárolták.

A bolt átvételi pontként is üzemel, így webáruházunkban leadott rendelését itt is át tudja venni értesítést követően. A megrendeléseket nem a bolti készletből szolgáljuk ki, kérjük várja meg értesítőnket.

A boltban kiírt árak és a webáruházunkban feltüntetett árak kis mértékben eltérhetnek!

Torras fehércsokoládé epres 75g
Gluténmentes Cukormentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 15.07 Ft/ g
..
1 130Ft
Nettó ár:890Ft
Torras mogyorókrém édesítőszerrel 200g
Gluténmentes Cukormentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 12.20 Ft/ g
..
2 440Ft
Nettó ár:1 921Ft
Tovita csonterősítő por 100g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 21.10 Ft/ g
..
2 110Ft
Nettó ár:1 661Ft
Tovita csonterősítő tabletta 60db
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 35.83 Ft/ db
..
2 150Ft
Nettó ár:1 693Ft
Tovita csonterősítő tabletta+D3 vitamin 60db
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 45.83 Ft/ db
..
2 750Ft
Nettó ár:2 165Ft
U-vitamin kapszula 30db
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 139.33 Ft/ db
..
4 180Ft
Nettó ár:3 291Ft
Urban Care Energizáló és frissítő tusfürdő rózsaszín grépfrúttal és pomelóval 500ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Urban Care Frissítő és hidratáló tusfürdő monoi olajjal és ilang ilanggal 500 ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Urban Care Hidratáló és hámlasztó tusfürdő citrusos-tengeri szellő illattal 500ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Urban Care Hidratáló és tápláló tusfürdő levendulával és vaníliával 500ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Urban Care Regeneráló és hidratáló tusfürdő kókusszal és kávéval 500ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Usa Medical Gomba kávé kollagénnel és 100% arabikával 100g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 55.90 Ft/ g
..
5 590Ft
Nettó ár:4 402Ft
Uw classic lóbalzsam iszap krém 250ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 2.76 Ft/ ml
..
690Ft
Nettó ár:543Ft
Valeriana Relax Day 60db
Utolsó darabok Tétényi úti üzlet kínálatában --0 %
Egységár: 123.17 Ft/ db
..
7 390Ft 7 390Ft
Nettó ár:5 819Ft
VanaVita BIO gyömbér shot aroniával 60ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 14.67 Ft/ ml
..
880Ft
Nettó ár:693Ft
VanaVita BIO gyömbér shot matchával 60ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 14.67 Ft/ ml
..
880Ft
Nettó ár:693Ft
Vape derm herbal csípés utáni gél eukaliptusz és citromfű kivonattal 10ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Vegabond babpástétom chilivel 200g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 3.80 Ft/ g
..
760Ft
Nettó ár:598Ft
Vegabond babpástétom zakuszka 200g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 3.75 Ft/ g
..
750Ft
Nettó ár:591Ft
Vegabond lenmag 200 g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 1.45 Ft/ g
..
290Ft
Nettó ár:228Ft
Tételek: 1861 - 1880 / 2307 (116 oldal)