Menu
Your Cart

Bolti kínálatban szereplő termékeink

Bolti kínálatban termékek

Fedezze fel Bolti kínálatunkat!

1119 Budapest Tétényi út 63. 1. emelet / 5. üzletben található boltunkban az alábbi termékek érhetők el. A jelzett termékek a bolt kínálatában szerepelnek, de előfordulhat, hogy éppen nem találaható meg valamelyik, megvásárolták.

A bolt átvételi pontként is üzemel, így webáruházunkban leadott rendelését itt is át tudja venni értesítést követően. A megrendeléseket nem a bolti készletből szolgáljuk ki, kérjük várja meg értesítőnket.

A boltban kiírt árak és a webáruházunkban feltüntetett árak kis mértékben eltérhetnek!

Tea time vadcseresznyés vágyak tea 100g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 10.00 Ft/ g
..
1 000Ft
Nettó ár:787Ft
Tea time vörösáfonya tea 100g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 10.00 Ft/ g
..
1 000Ft
Nettó ár:787Ft
Tea time vörösbogyós kísértés tea 100g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 10.00 Ft/ g
..
1 000Ft
Nettó ár:787Ft
Természetes ligetszépe olaj 50ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 49.00 Ft/ ml
..
2 450Ft
Nettó ár:1 929Ft
Természets jojoba olaj 50ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 39.80 Ft/ ml
..
1 990Ft
Nettó ár:1 567Ft
The bridge bio kókusz ital 1000ml
Gluténmentes BIO Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 1.15 Ft/ ml
..
1 150Ft
Nettó ár:906Ft
The bridge bio kókuszkrém 200ml
Laktózmentes BIO Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 3.70 Ft/ ml
..
740Ft
Nettó ár:583Ft
The bridge bio mandula ital cukormentes 1000ml
Gluténmentes Vegán Cukormentes BIO Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 1.26 Ft/ ml
..
1 260Ft
Nettó ár:992Ft
The Bridge Bio natúr rizs ital UHT 500ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 1.30 Ft/ ml
..
650Ft
Nettó ár:512Ft
The Bridge Bio natúr zab ital 500ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 1.30 Ft/ ml
..
650Ft
Nettó ár:512Ft
The bridge bio rizs ital kókusz 1000ml
Gluténmentes BIO Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 1.15 Ft/ ml
..
1 150Ft
Nettó ár:906Ft
The bridge bio rizs ital mandula 1000ml
Gluténmentes BIO Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 1.09 Ft/ ml
..
1 090Ft
Nettó ár:858Ft
The bridge bio rizskrém 200ml
Laktózmentes Gluténmentes BIO Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 3.05 Ft/ ml
..
610Ft
Nettó ár:480Ft
The bridge bio zab ital 1000ml
BIO Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 0.99 Ft/ ml
..
990Ft
Nettó ár:780Ft
The bridge bio zab krém 200ml
Laktózmentes BIO Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 3.05 Ft/ ml
..
610Ft
Nettó ár:480Ft
The bridge bio zabital barista 1000ml
BIO Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 1.26 Ft/ ml
..
1 260Ft
Nettó ár:992Ft
Torras étcsokoládé 72% 75g
Gluténmentes Cukormentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 14.27 Ft/ g
..
1 070Ft
Nettó ár:843Ft
Torras étcsokoládé epres 75g
Gluténmentes Vegán Cukormentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 15.07 Ft/ g
..
1 130Ft
Nettó ár:890Ft
Torras étcsokoládé kávé 75g
Gluténmentes Cukormentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 13.07 Ft/ g
..
980Ft
Nettó ár:772Ft
Torras étcsokoládé mangós 75g
Gluténmentes Cukormentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 15.07 Ft/ g
..
1 130Ft
Nettó ár:890Ft
Tételek: 1841 - 1860 / 2307 (116 oldal)