Menu
Your Cart

Élelmiszer termékek rendelése, vásárlása

Élelmiszer termékek

Nézze meg kínálatunkban a Élelmiszer termékeket!

Az egészséges étrend segíthet megelőzni bizonyos hosszú távú (krónikus ) betegségek, mint a szívbetegség, a stroke és a cukorbetegség . Az egészséges táplálkozás csökkentheti a betegségek kialakulásának kockázatait és az egészséges testsúlyt. Válosgasson termékeink között és találja meg a jelenleg fogyasztott ételek egészséges alternatíváit.

Rice up csokis szelet étcsokoládé 30g
Gluténmentes
Ricola cukor alpin fresh 40g
Gluténmentes Cukormentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 16.00 Ft/ g
..
640Ft
Nettó ár:504Ft
Egységár: 9.50 Ft/ g
..
380Ft
Nettó ár:299Ft
Róna sárgarépa chips 40g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 11.75 Ft/ g
..
470Ft
Nettó ár:370Ft
Róna zöldségmix chips 40g
Gluténmentes
Samai plantain chips tengeri sós 142g
Gluténmentes
Samai rainforest zöldséges chips tengeri sós 57g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Tételek: 3341 - 3360 / 3415 (171 oldal)