Menu
Your Cart

Élelmiszer termékek rendelése, vásárlása

Élelmiszer termékek

Nézze meg kínálatunkban a Élelmiszer termékeket!

Az egészséges étrend segíthet megelőzni bizonyos hosszú távú (krónikus ) betegségek, mint a szívbetegség, a stroke és a cukorbetegség . Az egészséges táplálkozás csökkentheti a betegségek kialakulásának kockázatait és az egészséges testsúlyt. Válosgasson termékeink között és találja meg a jelenleg fogyasztott ételek egészséges alternatíváit.

Egységár: 6.50 Ft/ g
..
130Ft
Nettó ár:102Ft
Superfood bar kókuszos-mangós 90g
Gluténmentes
Egységár: 5.11 Ft/ g
..
460Ft
Nettó ár:362Ft
Superfood bar meggyes-vörösáfonyás 90g
Gluténmentes
Egységár: 5.11 Ft/ g
..
460Ft
Nettó ár:362Ft
Superzzz Propoliszos krémméz +virágpor+csipkebogyó 250g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 10.76 Ft/ g
..
2 690Ft
Nettó ár:2 118Ft
Superzzz Propoliszos krémméz 250g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 8.36 Ft/ g
..
2 090Ft
Nettó ár:1 646Ft
Egységár: 199.00 Ft/ lap
..
1 990Ft
Nettó ár:1 567Ft
Egységár: 4.45 Ft/ ml
..
980Ft
Nettó ár:772Ft
Egységár: 1.01 Ft/ db
..
1 210Ft
Nettó ár:953Ft
Egységár: 1.37 Ft/ db
..
890Ft
Nettó ár:701Ft
Egységár: 62.00 Ft/ db
..
6 200Ft
Nettó ár:4 882Ft
Syruplife bio datolya szirup 365g
BIO Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 5.75 Ft/ g
..
2 100Ft
Nettó ár:1 654Ft
Syruplife Bio Rizs Szirup 365g
BIO Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 4.99 Ft/ g
..
1 820Ft
Nettó ár:1 433Ft
Egységár: 0.89 Ft/ g
..
890Ft
Nettó ár:701Ft
Egységár: 0.82 Ft/ g
..
820Ft
Nettó ár:646Ft
Szabó malom búzafinomliszt bl-55 1000g - A TERMÉK LEJÁRATI IDEJE: 2026.10.31.
Utolsó darabok -30 %
Egységár: 0.82 Ft/ g
..
574Ft 820Ft
Nettó ár:452Ft
Egységár: 0.88 Ft/ g
..
880Ft
Nettó ár:693Ft
Egységár: 0.83 Ft/ g
..
830Ft
Nettó ár:654Ft
Egységár: 1.15 Ft/ g
..
1 150Ft
Nettó ár:906Ft
Egységár: 0.89 Ft/ g
..
890Ft
Nettó ár:701Ft
Egységár: 0.89 Ft/ g
..
890Ft
Nettó ár:701Ft
Tételek: 2641 - 2660 / 3415 (171 oldal)