Menu
Your Cart

Bolti kínálatban szereplő termékeink

Bolti kínálatban termékek

Fedezze fel Bolti kínálatunkat!

1119 Budapest Tétényi út 63. 1. emelet / 5. üzletben található boltunkban az alábbi termékek érhetők el. A jelzett termékek a bolt kínálatában szerepelnek, de előfordulhat, hogy éppen nem találaható meg valamelyik, megvásárolták.

A bolt átvételi pontként is üzemel, így webáruházunkban leadott rendelését itt is át tudja venni értesítést követően. A megrendeléseket nem a bolti készletből szolgáljuk ki, kérjük várja meg értesítőnket.

A boltban kiírt árak és a webáruházunkban feltüntetett árak kis mértékben eltérhetnek!

Dia-Wellness Pudingpor Vaníliás 70 g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 8.14 Ft/ g
..
570Ft
Nettó ár:483Ft
Diamizin FORTE kapszula 75db
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 94.27 Ft/ db
..
7 070Ft
Nettó ár:5 567Ft
Dibette nas étcsoki kókuszos 22g
Laktózmentes Cukormentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 12.27 Ft/ g
..
270Ft
Nettó ár:213Ft
Dibette nas étcsoki trüffel-meggyes 25g
Laktózmentes Cukormentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 11.60 Ft/ g
..
290Ft
Nettó ár:228Ft
Dibette nas étcsokoládéval bevont ostya mogyorós 26g
Gluténmentes Cukormentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 11.15 Ft/ g
..
290Ft
Nettó ár:228Ft
Dibette nas tejcsoki 20g
Cukormentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 11.50 Ft/ g
..
230Ft
Nettó ár:181Ft
Dibette töltött ostya málna hcm gm 26g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 11.54 Ft/ g
..
300Ft
Nettó ár:236Ft
Dibette töltött ostya rum-kakaó hcm gm 26g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 11.54 Ft/ g
..
300Ft
Nettó ár:236Ft
Dilmah Ice Tea Jasmine 330ml DRS
+ 50Ft visszaváltási díj Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 1.48 Ft/ ml
..
490Ft
Nettó ár:386Ft
Dilmah Ice Tea Lemon 330ml DRS
+ 50Ft visszaváltási díj Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 1.48 Ft/ ml
..
490Ft
Nettó ár:386Ft
Domi fekete fokhagyma 55g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 59.27 Ft/ g
..
3 260Ft
Nettó ár:2 567Ft
DR Herz K2 vitamin 150 mcg + K1 +D3 + Kalcium kapszula 60db
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 56.33 Ft/ db
..
3 380Ft
Nettó ár:2 661Ft
Dr. Herz Fekete Áfonya1000 mg + Szerves Cink kapszula XL 90db
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 46.56 Ft/ db
..
4 190Ft
Nettó ár:3 299Ft
Dr. Herz Rutin 500 mg + C-vitamin kapszula 60db
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 71.50 Ft/ db
..
4 290Ft
Nettó ár:3 378Ft
Dr.Aliment lazacolaj 250ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 13.40 Ft/ ml
..
3 350Ft
Nettó ár:2 638Ft
Dr.Chen ötlevelű-Ginseng (jiaogulan) tea 50g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 46.80 Ft/ g
..
2 340Ft
Nettó ár:1 843Ft
Dr.Chen prostayol kapszula 10X10db
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 32.70 Ft/ db
..
3 270Ft
Nettó ár:2 575Ft
Dr.Chen stevia levél szárított 20g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 72.50 Ft/ g
..
1 450Ft
Nettó ár:1 142Ft
Dr.Chen tigris tapasz 4db
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 167.50 Ft/ db
..
670Ft
Nettó ár:528Ft
Dr.Csabai Grape vital grapefruit mag-kivonat 30ml
Fix szuperáras! Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 199.67 Ft/ ml
..
5 990Ft
Nettó ár:4 717Ft
Tételek: 421 - 440 / 2307 (116 oldal)