Menu
Your Cart

Bolti kínálatban szereplő termékeink

Bolti kínálatban termékek

Fedezze fel Bolti kínálatunkat!

1119 Budapest Tétényi út 63. 1. emelet / 5. üzletben található boltunkban az alábbi termékek érhetők el. A jelzett termékek a bolt kínálatában szerepelnek, de előfordulhat, hogy éppen nem találaható meg valamelyik, megvásárolták.

A bolt átvételi pontként is üzemel, így webáruházunkban leadott rendelését itt is át tudja venni értesítést követően. A megrendeléseket nem a bolti készletből szolgáljuk ki, kérjük várja meg értesítőnket.

A boltban kiírt árak és a webáruházunkban feltüntetett árak kis mértékben eltérhetnek!

Dr.Theiss lándzsás útifű szirup 100ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 28.70 Ft/ ml
..
2 870Ft
Nettó ár:2 260Ft
Eastray főtt héjnélküli gesztenye 100g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 5.10 Ft/ g
..
510Ft
Nettó ár:402Ft
Eco natural mosogatószivacs réz mikroszálas 2db
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 230.00 Ft/ db
..
460Ft
Nettó ár:362Ft
EcoSpark prémium természetes mosogatószappan 130g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 19.31 Ft/ g
..
2 510Ft
Nettó ár:1 976Ft
Éden ciroktészta orsó 200g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 4.00 Ft/ g
..
800Ft
Nettó ár:630Ft
Éden ciroktészta szélesmetélt 200g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 4.00 Ft/ g
..
800Ft
Nettó ár:630Ft
Eden premium borsófehérje granulátum 100g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 8.20 Ft/ g
..
820Ft
Nettó ár:646Ft
Eden premium borsófehérje kocka 100g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 12.90 Ft/ g
..
1 290Ft
Nettó ár:1 016Ft
Éden Prémium Cirokliszt 500g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 1.96 Ft/ g
..
980Ft
Nettó ár:772Ft
Éden Prémium Csicseriborsó tészta orsó 200g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 4.70 Ft/ g
..
940Ft
Nettó ár:740Ft
Éden Prémium Gluténmentes kölestészta cérnametélt 200g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 4.40 Ft/ g
..
880Ft
Nettó ár:693Ft
Éden Prémium Gluténmentes kölestészta penne 200g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 4.45 Ft/ g
..
890Ft
Nettó ár:701Ft
Eden premium kölestészta kiskagyló 200g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 4.60 Ft/ g
..
920Ft
Nettó ár:724Ft
Éden Prémium Kölestészta orsó 200g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 4.15 Ft/ g
..
830Ft
Nettó ár:654Ft
Eden prémium kölestészta orsó ch. csökkentett 200g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 5.90 Ft/ g
..
1 180Ft
Nettó ár:929Ft
Éden Prémium Kölestészta spagetti 200g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 4.60 Ft/ g
..
920Ft
Nettó ár:724Ft
Éden Prémium Quinoatészta orsó 200g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 6.15 Ft/ g
..
1 230Ft
Nettó ár:969Ft
Éden Prémium Vöröslencse tészta orsó 200g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 4.70 Ft/ g
..
940Ft
Nettó ár:740Ft
Éden Prémium Zöldborsó tészta orsó 200g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 4.70 Ft/ g
..
940Ft
Nettó ár:740Ft
Elara Kézmosó lapka 32db
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 62.19 Ft/ db
..
1 990Ft
Nettó ár:1 567Ft
Tételek: 481 - 500 / 2307 (116 oldal)