Menu
Your Cart

Bolti kínálatban szereplő termékeink

Bolti kínálatban termékek

Fedezze fel Bolti kínálatunkat!

1119 Budapest Tétényi út 63. 1. emelet / 5. üzletben található boltunkban az alábbi termékek érhetők el. A jelzett termékek a bolt kínálatában szerepelnek, de előfordulhat, hogy éppen nem találaható meg valamelyik, megvásárolták.

A bolt átvételi pontként is üzemel, így webáruházunkban leadott rendelését itt is át tudja venni értesítést követően. A megrendeléseket nem a bolti készletből szolgáljuk ki, kérjük várja meg értesítőnket.

A boltban kiírt árak és a webáruházunkban feltüntetett árak kis mértékben eltérhetnek!

Cornexi zabrudi sós karamellás töltelékkel töltött zabrúd kakaós bevonattal 30g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Cornito gluténmentes tészta cérnametélt 200g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 2.55 Ft/ g
..
510Ft
Nettó ár:402Ft
Cornito gluténmentes tészta fodros kocka 200g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 2.55 Ft/ g
..
510Ft
Nettó ár:402Ft
Cornito gluténmentes tészta keskenymet. 200g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 2.65 Ft/ g
..
530Ft
Nettó ár:417Ft
Cornito gluténmentes tészta kiskagyló 200g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 2.65 Ft/ g
..
530Ft
Nettó ár:417Ft
Cornito gluténmentes tészta kiskocka 200g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 2.65 Ft/ g
..
530Ft
Nettó ár:417Ft
Cornito gluténmentes tészta orsó 200g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 2.65 Ft/ g
..
530Ft
Nettó ár:417Ft
Cornito gluténmentes tészta spagetti 200g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 2.65 Ft/ g
..
530Ft
Nettó ár:417Ft
Cornito gluténmentes tészta szarvacska 200g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 2.65 Ft/ g
..
530Ft
Nettó ár:417Ft
Cornito gluténmentes tészta szélesmetélt 200g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 2.65 Ft/ g
..
530Ft
Nettó ár:417Ft
Cornito gluténmentes tészta tarhonya 200g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 2.65 Ft/ g
..
530Ft
Nettó ár:417Ft
Csala varázs teakeverék filteres 25db
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 65.60 Ft/ filter
..
1 640Ft
Nettó ár:1 291Ft
Csiráztatótál /Müanyag 4 részes/ 1db
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 4210.00 Ft/ db
..
4 210Ft
Nettó ár:3 315Ft
Dabur herbal fogkrém basil 100ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 16.50 Ft/ ml
..
1 650Ft
Nettó ár:1 299Ft
Dabur herbal fogkrém fehérítő aktív szén 100ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 19.20 Ft/ ml
..
1 920Ft
Nettó ár:1 512Ft
Dabur miswak fogkrém 100ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 18.10 Ft/ ml
..
1 810Ft
Nettó ár:1 425Ft
Dabur miswak fogkrém feketekömény 100ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 19.20 Ft/ ml
..
1 920Ft
Nettó ár:1 512Ft
Dabur miswak fogkrém fogfehérítő 100ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 19.20 Ft/ ml
..
1 920Ft
Nettó ár:1 512Ft
Dabur red fogkrém 100g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 17.80 Ft/ g
..
1 780Ft
Nettó ár:1 402Ft
Dave & Jon's mag nélküli ízesített datolya cherry cola ízben,125g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Tételek: 381 - 400 / 2307 (116 oldal)