Menu
Your Cart

Búza fehér finomliszt BL-55 termékek rendelése, vásárlása

Nézze meg kínálatunkban a Búza fehér finomliszt BL-55 termékeket!

Búza fehér finomliszt BL-55

Biopont bio finom fehér búzaliszt bl-55 1000g
BIO
Egységár: 0.76 Ft/ g
..
760Ft
Nettó ár:598Ft
Egységár: 0.82 Ft/ g
..
820Ft
Nettó ár:646Ft
Szabó malom búzafinomliszt bl-55 1000g - A TERMÉK LEJÁRATI IDEJE: 2026.10.31.
Utolsó darabok -30 %
Egységár: 0.82 Ft/ g
..
574Ft 820Ft
Nettó ár:452Ft
Tételek: 1 - 3 / 3 (1 oldal)