Menu
Your Cart

Dr.Chen instant máriatövis forte tea 15filter

Dr.Chen instant máriatövis forte tea 15filter
Dr.Chen instant máriatövis forte tea 15filter
  • Vonalkód: 5999561421216
  • Egységár: 158.67 Ft/ filter
2 380Ft
Nettó ár: 1 874Ft
Ár hűségpontokban: 2570
  • Kiszerelés 15 tasak.
  • Egy tasak tömege 15 g.
  • Nettó tömeg 150 g.
  • Forró vagy langyos vízben feloldható instant italpor.
RENDELHETŐ
Személyes átvétel kérhető Tétényi úti szaküzletünkben vagy Bacsó Béla utcai átvételi pontunkon. A terméket rendelés után készítjük elő átvételre és értesítést küldünk. Amennyiben Webshop készleten van a termék, úgy várhatóan Bacsó Béla utcai átvételi pontunkon azonnal, Tétényi úti üzletünkben leghamarabb a munkanap végén, 17:30-tól vehető át. Az értesítést mindkét esetben várja meg. Ha a termék Rendelhető státuszban van, úgy terméktől függően 1-2 munkanap alatt készítjük össze
SZEMÉLYES ÁTVÉTEL
Budapesten 0 Ft.
SZÁLLÍTÁSI DÍJAK
Csomagautomata 1 090 Ft-tól, 25 000 Ft felett ingyenes
VISSZAJELZÉSEK
NapiBio vásárlói értékelés: 2000+ vélemény, 4,9/5.
GARANCIA
100% eredeti termék • 14 éve működő magyar webáruház

Dr.Chen instant máriatövis forte tea 15filter termék vásárlása, rendelése

Dr.Chen instant máriatövis forte tea 15filter

Dr.Chen instant máriatövis forte tea 15 filter olyan instant étrend-kiegészítő italpor, amely máriatövis-, schizandra-, gyömbér-, édesgyökér-, ginseng- és jujuba-kivonatot tartalmaz, 15 darab egyenként 15 g-os tasakos kiszerelésben.

A készítmény instant formában kínál gyógynövénykivonatokat, így a tasak tartalma forró vagy langyos vízben egyszerűen feloldható. A termék összesen 15 tasakot tartalmaz, nettó tömege 150 g. A gyártói ajánlás szerint naponta 1 tasak granulátum elfogyasztása javasolt, felhasználása pedig praktikus, mivel egy tasak tartalmából 2–3 dl ital készíthető.

A termék fő összetevője a máriatövis gyümölcs kivonat, amelyből egy tasak 1,5 g-ot tartalmaz, ezen belül 100 mg silymarinnal. Emellett ugyanilyen mennyiségben szerepel benne a ginseng gyökér kivonat, az édesgyökér kivonat, a schizandra gyümölcs kivonat, a gyömbér gyökér kivonat és a jujuba gyümölcs kivonat is. A ginseng kivonatból egy tasak 4 mg ginsenosidot biztosít. Az ilyen összetételű készítményekben a máriatövis és a schizandra gyakran jelennek meg gyógynövényi alapú formulákban, míg a gyömbér és az édesgyökér sokszor az emésztéshez kapcsolódó étrendi kiegészítés részei.

Az összetevők között a növényi kivonatok mellett szacharóz is szerepel, ezért a termék nem cukormentes. A formula több, a hagyományos növényi felhasználásban ismert összetevőt egyesít egy tasakos italporban, így azok számára lehet praktikus választás, akik kapszula helyett ital formájában szeretnék fogyasztani a készítményt.

Főbb hatóanyagok és összetevők

Adagolási egység: napi 1 tasak

Máriatövis gyümölcs kivonat 1,5 g
ebből silymarin 100 mg
Ginseng gyökér kivonat 1,5 g
ebből ginsenosid 4 mg
Édesgyökér kivonat 1,5 g
Schizandra gyümölcs kivonat 1,5 g
Gyömbér gyökér kivonat 1,5 g
Jujuba gyümölcs kivonat 1,5 g

Összetevők

Máriatövis gyümölcs kivonat
Schizandra gyümölcs kivonat
Gyömbér gyökér kivonat
Édesgyökér kivonat
Ginseng gyökér kivonat
Jujuba gyümölcs kivonat
Szacharóz


Írjon véleményt a termékről Kérjük lépjen be vagy regisztráljon az értékelés leadásához!
Gyermekektől mindig elzárva tartandó! Mindig olvassa el és kövesse a termék cimkéjén szereplő információkat!