
- Vonalkód: 8594177690116
- Egységár: 8.91 Ft/ ml
Frupka sült tea málna 55ml termék vásárlása, rendelése
Frupka sült tea málna 55ml
A Frupka sült tea hagyományos recept szerint készül. A cseh nagymamák majd’ százötven éve készítenek „pečený čaj”-t (ejtsd: pecsení csáj), a kicsik és nagyok legnagyobb örömére! Az üvegbe kerülő gyümölcsöket sütőbe teszik, és miután enyhén karamellizálódtak, lezárják őket. Dunsztolással, tartósítószer nélkül teszik el.
A Frupka sült tea NEM TARTALMAZ:
- hozzáadott répacukrot;
- tartósítószereket;
- mesterséges színezéket;
- koffeint;
- zselésítő anyagokat, ízfokozókat stb.
Elkészítése tehát pofonegyszerű: a koncentrátumot ízlés szerinti mennyiségű (kb. 2 dl az ajánlott) forró vagy hideg vízzel kell felönteni, és készen van a gyümölcsös ital, további ízesítést nem igényel.
Nincs értelme ragozni: a málna óriási sláger. Maga a gyümölcs is a gyerekek (és felnőttek) nagy favoritja, így érthető, hogy a Frupka málnás sült tea is egy nagyon kedvelt íz. Tegyük hozzá, nem érdemtelenül: a gyümölcsök természetes édessége és illata kiemeli még ebből a nagyon erős mezőnyből is. Málnamániásoknak kötelező darab!
Összetevők: víz, málna, fruktóz, alma, szeder, ribizli, fahéj.
Bacsó Béla u. 29. (Rákóczi tér) - Kizárólag értesítést követően.
Nyitva tartás: Hétfő - Csütörtök - Péntek 10:00-16:30, Kedd-Szerda 10:00-17:30, Szombat-Vasárnap: ZÁRVA
Futárszolgálat, Foxpost és Pick Pack Pont:
A rendelést követő 2. munkanaptól, készlettől függően.
Folyamatban lévő rendeléséről részletesen fiókjában is tájékozódhat, kattintson a rendelés részleteihez és tételesen láthatja a már bekészített termékeket. Érdeklődését az info@napibio.hu e-mail címre várjuk.
Kérjuk minden esetben felhasználás ellőtt olvassák el a terméken szereplő információkat. Az étrend kiegészítő nem helyettesíti a kiegyensúlyozott, vegyes étrendet és az egészséges életmódot.
Az étrendkiegészítők nem gyógyszerek, nem rendelkeznek gyógyhatással, nem alkalmasak betegségek kezelésére sem megelőzésére. Az étrend-kiegészítők élelmiszerek, így a jelölésükre (címke feliratok, a címkén, csomagoláson található bármely jel, ábra stb.) és reklámozásukra az élelmiszereknél megfogalmazott általános előírásokat kell alkalmazni. Ennek megfelelően a termékek jelölése, megjelenítése és hirdetése nem állíthatja, vagy sugallhatja, hogy az étrend-kiegészítő betegségek megelőzésére, kezelésére alkalmas, vagy ilyen tulajdonsága van. Kérjük a gyártók leírásainak és reklámjainak olvasásakor ezt vegyék figyelembe!
A termék képek illusztrációk, frissítésük folyamatos, előfordulhat más kiszerelés vagy korábbi csomagolással illusztrált termék. Megrendeléskor a termék neve és vonalkódja a mérvadó.