Menu
Your Cart

Tészta termékek rendelése, vásárlása

Nézze meg kínálatunkban a Tészta termékeket!

Aki szereti a tésztaféléket, az előtt korlátlan a lehetőségek tárháza. A tésztafélék receptjei csupán egy alapot adnak, hiszen azután mindenki saját ízlése és kedve szerint választhatja meg a hozzávaló alapanyagokat. Kínálatunkban sokféle tészta közül válogathat különböző tápértékkel. Diétás, paleo,ázsiai, gluténmentes és még sorolhatnám. Készítse el kedvenc receptjeit különleges tésztáinkkal. Készüljenek azok a rakott, édes, tejszínes, paradicsomos, olasz  tésztacsodák!

Pasta dOro Tészta Penne 500 g
Gluténmentes
Egységár: 1.76 Ft/ g
..
880Ft
Nettó ár:693Ft
Rapunzel bio rizs spagetti tk. 250g
Gluténmentes BIO
Egységár: 7.36 Ft/ g
..
1 840Ft
Nettó ár:1 449Ft
Rapunzel bio rizstészta spirál teljes kiörlésű 250g
Gluténmentes BIO
Egységár: 7.36 Ft/ g
..
1 840Ft
Nettó ár:1 449Ft
Risolino rizstészta csillag 300g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 4.03 Ft/ g
..
1 210Ft
Nettó ár:953Ft
Risolino rizstészta fusilli 300g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 4.03 Ft/ g
..
1 210Ft
Nettó ár:953Ft
Risolino rizstészta penne 300g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 4.03 Ft/ g
..
1 210Ft
Nettó ár:953Ft
Risolino rizstészta szarvacska 300g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 4.03 Ft/ g
..
1 210Ft
Nettó ár:953Ft
Rizstészta metélt 3 mm 400g
Gluténmentes
Egységár: 4.50 Ft/ g
..
1 800Ft
Nettó ár:1 417Ft
Schar gluténmentesg nocchi 300g
Gluténmentes
Egységár: 7.27 Ft/ g
..
2 180Ft
Nettó ár:1 717Ft
Shan shi üvegtészta 100g
Gluténmentes
Egységár: 6.20 Ft/ g
..
620Ft
Nettó ár:488Ft
Shirataki konjac tészta 400g
Gluténmentes
Egységár: 2.98 Ft/ g
..
1 190Ft
Nettó ár:937Ft
Shirataki konjac tészta finommetélt 400g
Gluténmentes
Egységár: 2.98 Ft/ g
..
1 190Ft
Nettó ár:937Ft
Szafi free száraztészta orsó 200g
Gluténmentes
Egységár: 8.35 Ft/ g
..
1 670Ft
Nettó ár:1 315Ft
Szafi reform száraztészta fodros kocka 200g
Gluténmentes
Egységár: 8.35 Ft/ g
..
1 670Ft
Nettó ár:1 315Ft
Szafi reform száraztészta orsó 200g
Gluténmentes
Egységár: 8.35 Ft/ g
..
1 670Ft
Nettó ár:1 315Ft
Szafi reform száraztészta spagetti 200g
Gluténmentes
Egységár: 8.35 Ft/ g
..
1 670Ft
Nettó ár:1 315Ft
Triple zero pasta rizs 270g
Laktózmentes Gluténmentes
Egységár: 3.00 Ft/ g
..
810Ft
Nettó ár:638Ft
Triple zero pasta spagetti 270g
Laktózmentes Gluténmentes
Egységár: 3.00 Ft/ g
..
810Ft
Nettó ár:638Ft
Triple zero pasta tagliatelle 270g
Gluténmentes
Egységár: 3.00 Ft/ g
..
810Ft
Nettó ár:638Ft
Egységár: 5.60 Ft/ g
..
560Ft
Nettó ár:441Ft
Tételek: 101 - 120 / 137 (7 oldal)