Menu
Your Cart

Bolti kínálatban szereplő termékeink

Bolti kínálatban termékek

Fedezze fel Bolti kínálatunkat!

1119 Budapest Tétényi út 63. 1. emelet / 5. üzletben található boltunkban az alábbi termékek érhetők el. A jelzett termékek a bolt kínálatában szerepelnek, de előfordulhat, hogy éppen nem találaható meg valamelyik, megvásárolták.

A bolt átvételi pontként is üzemel, így webáruházunkban leadott rendelését itt is át tudja venni értesítést követően. A megrendeléseket nem a bolti készletből szolgáljuk ki, kérjük várja meg értesítőnket.

A boltban kiírt árak és a webáruházunkban feltüntetett árak kis mértékben eltérhetnek!

MHN Supplements Whey Pro BASIC csokoládés 1000g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 9.79 Ft/ g
..
9 790Ft
Nettó ár:7 709Ft
MHN Whey Pro Performance epres banán 1000g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 10.29 Ft/ g
..
10 290Ft
Nettó ár:8 102Ft
MHN Whey Pro Performance holland csokoládé 1000g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 10.29 Ft/ g
..
10 290Ft
Nettó ár:8 102Ft
MHN Whey Pro Performance mogyorsó csoki 1000g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 10.29 Ft/ g
..
10 290Ft
Nettó ár:8 102Ft
MHN Whey Pro Performance vanília 1000g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 10.29 Ft/ g
..
10 290Ft
Nettó ár:8 102Ft
Mister Potato gluténmentes chips hagymás tejfölös 160g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 7.50 Ft/ g
..
1 200Ft
Nettó ár:1 017Ft
Mister Potato gluténmentes chips original 160g
Gluténmentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 7.50 Ft/ g
..
1 200Ft
Nettó ár:1 017Ft
Mizu Mate Classic 330ml DRS
+ 50Ft visszaváltási díj Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 1.58 Ft/ ml
..
520Ft
Nettó ár:409Ft
Mizu Mate Matcha Yuzu 330ml DRS
+ 50Ft visszaváltási díj Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 1.58 Ft/ ml
..
520Ft
Nettó ár:409Ft
Moiso Coconaut Kókuszvíz aloe vera gyümölcshússal 500ml
+ 50Ft visszaváltási díj Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 1.98 Ft/ ml
..
990Ft
Nettó ár:780Ft
Möllers omega-3 halacska gumivitamin étrend-kiegészítő gyerekeknek d-vitaminnal, cola ízesítéssel 36db
Tétényi úti üzlet kínálatában -16 %
Möllers omega-3 halacska gumivitamin étrend-kiegészítő gyerekeknek d-vitaminnal, eper ízesítéssel 36db
Tétényi úti üzlet kínálatában -16 %
Möllers omega-3 halolaj étrend-kiegészítő a, d és e-vitaminnal, citrom ízesítéssel 250ml
Tétényi úti üzlet kínálatában -22 %
Möllers omega-3 halolaj étrend-kiegészítő a, d és e-vitaminnal, tutti-frutti ízesítéssel 250ml
Tétényi úti üzlet kínálatában -22 %
Mollis masszírozó krém illatmentes 1000ml
+ 30Ft törékeny kezelési díj Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 2.68 Ft/ ml
..
2 680Ft
Nettó ár:2 110Ft
Moonrice puffasztott rizs méz-fahéj 85g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 6.00 Ft/ g
..
510Ft
Nettó ár:432Ft
Mottó tapasz kék 2db
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 575.00 Ft/ db
..
1 150Ft
Nettó ár:906Ft
Mottó tapasz sárga 2db
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 670.00 Ft/ db
..
1 340Ft
Nettó ár:1 055Ft
Mushi Süngomba kivonat kapszula 60db
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 88.17 Ft/ db
..
5 290Ft
Nettó ár:4 165Ft
Myrobalan bioxan természetes nyugtató gyógynövény-komplex vegán kapszula 60db Myrobalan bioxan természetes nyugtató gyógynövény-komplex vegán kapszula 60db
Tétényi úti üzlet kínálatában -4 %
Egységár: 191.50 Ft/ db
..
10 990Ft 11 490Ft
Nettó ár:8 654Ft
Tételek: 1281 - 1300 / 2306 (116 oldal)