Menu
Your Cart

Bolti kínálatban szereplő termékeink

Bolti kínálatban termékek

Fedezze fel Bolti kínálatunkat!

1119 Budapest Tétényi út 63. 1. emelet / 5. üzletben található boltunkban az alábbi termékek érhetők el. A jelzett termékek a bolt kínálatában szerepelnek, de előfordulhat, hogy éppen nem találaható meg valamelyik, megvásárolták.

A bolt átvételi pontként is üzemel, így webáruházunkban leadott rendelését itt is át tudja venni értesítést követően. A megrendeléseket nem a bolti készletből szolgáljuk ki, kérjük várja meg értesítőnket.

A boltban kiírt árak és a webáruházunkban feltüntetett árak kis mértékben eltérhetnek!

Frupka sült tea feketeribizli 55ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Frupka sült tea feketeszeder 55ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Frupka sült tea gyömbér 55ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Frupka sült tea homoktövis 55ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Frupka sült tea körte 55ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 11.18 Ft/ ml
..
615Ft
Nettó ár:484Ft
Frupka sült tea málna 55ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 11.18 Ft/ ml
..
615Ft
Nettó ár:484Ft
Frupka sült tea meggy 55ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 11.18 Ft/ ml
..
615Ft
Nettó ár:484Ft
Frupka sült tea mentás alma 55ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Frupka sült tea sárgabarack 55ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Frupka sült tea szilva 55ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 11.18 Ft/ ml
..
615Ft
Nettó ár:484Ft
Frupka sült tea vaníliás eper 55ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Frupka sült tea vörösáfonya 55ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Gabijó lekvár áfonya 200g
Cukormentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 7.10 Ft/ g
..
1 420Ft
Nettó ár:1 118Ft
Gabijó lekvár barack 200g
Cukormentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 6.65 Ft/ g
..
1 330Ft
Nettó ár:1 047Ft
Gabijó lekvár eper 200g
Tétényi úti üzlet kínálatában
Egységár: 6.65 Ft/ g
..
1 330Ft
Nettó ár:1 047Ft
Gabiyo lekvár levendula meggy-málna 200g
Tétényi úti üzlet kínálatában
GAL Multivitamin utántöltő 90adag GAL Multivitamin utántöltő 90adag
Fix szuperáras! Tétényi úti üzlet kínálatában -10 %
Egységár: 230.44 Ft/ adag
..
18 590Ft 20 740Ft
Nettó ár:14 638Ft
Gal omega 3 Eco 60db Gal omega 3 Eco 60db
Fix szuperáras! Tétényi úti üzlet kínálatában -10 %
Egységár: 23.92 Ft/ ml
..
5 370Ft 5 980Ft
Nettó ár:4 228Ft
Ginjer gyömbéres-narancsos rágó 30g
Cukormentes Tétényi úti üzlet kínálatában
Grape Vital BactoEx Nasal Vita orrfertőtlenítő orrspray 20ml
Tétényi úti üzlet kínálatában
Tételek: 2161 - 2180 / 2307 (116 oldal)