
- Vonalkód: '5907502687775'
- Egységár: 8.27 Ft/ ml
A termék megvásárlására minden esetben kizárólag a weboldalon leadott megrendelés után van lehetőség. Megrendelés és átvételi értesítő hiányában kérjük ne keresse fel átvételi pontunkat, nem tudjuk kiszolgálni. Köszönjük.
VIANEK Hidratáló tusfürdő 300ml termék vásárlása, rendelése
VIANEK Hidratáló tusfürdő 300ml
Tusfürdő gél, mely martilapu-kivonat és a búzacsíraolaj tartalmának köszönhetően hidratálja és regenerálja a száraz bőrt, kényelmet és védelmet biztosítva. Gyengéd, mégis hatékonyan tisztít, finom illatot hagyva maga után. Biztosítja a frissesség és tisztaság kellemes érzését fürdés vagy zuhanyzás után. Rendszeres használatával bőr feszessebbé, simábbá és rugalmasabbá válik.
Összetevők: Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Lactate, Urea, Tussilago Farfara Leaf Extract, Triticum Vulgare Germ Oil, Hydrolyzed Wheat Protein, Panthenol, Lactic Acid, Guar Gum, Sodium Benzoate, Parfum.
Használat: Vigye fel a gélt egy szivacsra vagy közvetlenül nedves bőrre és masszírozza egészen addig, míg hab nem képződik. Ezután alaposan öblítse le vízzel az egész testet.
Bacsó Béla u. 29. (Rákóczi tér) - Kizárólag értesítést követően.
Nyitva tartás: Nyári nyitva tartás! Hétfő 10:00-16:00, Kedd-Szerda-Csütörtök 10:00-17:00, Péntek 10:00-16:00, Szombat-Vasárnap: ZÁRVA
Futárszolgálat, Foxpost és Pick Pack Pont:
A rendelést követő 2. munkanaptól, készlettől függően.
Folyamatban lévő rendeléséről részletesen fiókjában is tájékozódhat, kattintson a rendelés részleteihez és tételesen láthatja a már bekészített termékeket. Érdeklődését az info@napibio.hu e-mail címre várjuk.
Kérjuk minden esetben felhasználás ellőtt olvassák el a terméken szereplő információkat. Az étrend kiegészítő nem helyettesíti a kiegyensúlyozott, vegyes étrendet és az egészséges életmódot.
Az étrendkiegészítők nem gyógyszerek, nem rendelkeznek gyógyhatással, nem alkalmasak betegségek kezelésére sem megelőzésére. Az étrend-kiegészítők élelmiszerek, így a jelölésükre (címke feliratok, a címkén, csomagoláson található bármely jel, ábra stb.) és reklámozásukra az élelmiszereknél megfogalmazott általános előírásokat kell alkalmazni. Ennek megfelelően a termékek jelölése, megjelenítése és hirdetése nem állíthatja, vagy sugallhatja, hogy az étrend-kiegészítő betegségek megelőzésére, kezelésére alkalmas, vagy ilyen tulajdonsága van. Kérjük a gyártók leírásainak és reklámjainak olvasásakor ezt vegyék figyelembe!
A termék képek illusztrációk, frissítésük folyamatos, előfordulhat más kiszerelés vagy korábbi csomagolással illusztrált termék. Megrendeléskor a termék neve és vonalkódja a mérvadó.