Menu
Your Cart

Átvételi pont: 1084 Bp. Bacsó Béla u. 29. / Rákóczi térnél - Üzlet és átvételi pont: 1119 Bp. Tétényi út 63. üzletközpont 1.emelet/5.üzlet / Bikás Park

20.000Ft felett GLS automatába 5kg-ig INGYENES, házhoz szállítva súlykorlát nélkül 1.000Ft-ot mi állunk a szállítás díjából!

Szafi free hajdinás lisztkeverék piskótához 1000g

Szafi free hajdinás lisztkeverék piskótához 1000g
Gluténmentes Üzletben elérhető -5 %
Szafi free hajdinás lisztkeverék piskótához 1000g
  • Vonalkód: 5999564153107
  • Egységár: 4.12 Ft/ g
Ár: 3 914Ft
Eredeti ár: 4 120Ft
Nettó ár: 3 317Ft
Ár hűségpontokban: 4120
RENDELHETŐ
Ez a termék várhatóan 1-3 munkanapon belül összekészítésre kerül.
Személyes átvétel
+ Átvételi díj nélkül. 1084 Budapest Bacsó Béla u. 29. Megrendelés szükséges.
NapiBio BioBolt
+ Átvételi díj nélkül. 1119 Budapest Tétényi út 63. Online rendelések átvétele és bolti vásárlás. A termék képen megjelölt termékek, az aktuális készlettől függően érhetők el. Az árak kis mértékben eltérhetnek az online áraktól.
Csomagautomata
990Ft-tól, 20.000Ft felett ingyenes. Csak átutalás vagy online bankkártya
Futár
1490Ft-tól, 20.000Ft felett 490Ft-tól. Utánvét esetén +300Ft.

Szafi free hajdinás lisztkeverék piskótához 1000g termék vásárlása, rendelése

Szafi free hajdinás lisztkeverék piskótához 1000g

A lisztkeverékből gluténmentes, tejmentes, tojásmentes, hozzáadott olajtól mentes piskóta készíthető.

A termékeinkhez nem használunk állati eredetű termékeket, ezért szennyeződéstől mentesen  vegán a Szafi Free termékcsalád. 

Összetevők: Hajdinaliszt (40%), tápióka keményítő, köles liszt, térfogatnövelő szer (nátrium-hidrogén-karbonát), útifűmaghéj liszt, savanyúságot szabályzó anyag: citromsav, só.

Átlagos tápérték 100 g lisztkeverékben:

Energia: 1481 kJ / 349 kcal
zsír:
- amelyből telített zsírsavak: 1,6 g 0,4 g
szénhidrát:
- amelyből cukrok: 74,7 g 1,3 g
rost: 3,7 g 
fehérje: 7,2 g
só: 0,22 g

Hozzáadott cukrot nem tartalmaz. Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz.

A termék szezámmagot, mustármagot, zellert, dióféléket, szulfitokat tartalmazhat!

Nem tojásérzékenyeknek tojással is elkészíthető! 

Írjon véleményt a termékről Kérjük lépjen be vagy regisztráljon az értékelés leadásához!
Gyermekektől mindig elzárva tartandó! Mindig olvassa el és kövesse a termék cimkéjén szereplő információkat!
A termék megvásárlására minden esetben kizárólag a weboldalon leadott megrendelés után van lehetőség. Személyes átvétel esetén is szükséges az előzetes rendelés, megrendelés és átvételi értesítő hiányában kérjük ne keresse fel átvételi pontunkat. A termék átlagos beszerzési idejét, ha az nincs készleten, minden terméknél feltüntetjük. Köszönjük.